mēs ļaujam kokam runāt
      

Poliestera lakas

Poliestera produktus lieto kā virsmu gruntēšanai, tā virskārtas apdarei. Slīpēšanas un pulēšanas procesā virskārta iegūst neatkārtojumu spīdumu. Tas viss, pateicoties tam, ka šiem produktiem ir teicama ķīmiski mehāniska noturība, paaugstināta aizpildoša spēja, noturība pret noslāņošanos un nosēšanos. Augstā sausnes satura dēļ šie produkti vislabāk der krāsošanas cikliem ar aizvērtām porām un mūsdienīgu mēbeļu apdarei.

Poliestera lakas, kas nesatur parafīnu, ir daudz vieglāk slīpēt un pulēt ar rokām. To var salīdzināt ar poliuretāna grunšu slīpēšanu – tikai tām ir lielāks sausnes saturs un tāpēc tas atvieglo darbu, lietojot mazāku nosedzošo slāņu daudzumu. Poliestera gruntīm ir paaugstināta noturība pret nosēšanos un slāņainību, tāpēc tās rekomendē cikliem ar aizvērtām porām – kā caurspīdīgām, tā arī pigmentētām – un tās ideāli der virtuvju un vannas istabu apdarei.

To paaugstinātā „tiksotropija”(apdares materiāla nenotecēšana no virsmas vertikālajā apdarē) ļauj tās lietot kokgriezumu apdarei.

Milesi piedāvā:

- caurspīdīgas poliestera gruntis ar parafīnu, kas uzklājamas uzsmidzinot vai uzlejot;

- pigmentētas poliestera gruntis ar parafīnu, kas uzklājamas uzsmidzinot vai uzlejot;

- caurspīdīgas poliestera gruntis glancētai apdarei;

- pigmentētas poliestera gruntis glancētai apdarei. 

   
 
Sadarbības partneri: